Türkçe İngilizce Ruşça
ááá   


İnteraktif Dinamik

Dinamik Klima teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek m├╝şterisine daha iyi bir interaktif hizmet sunabilmek i├žin ├žalışmalarına devam ediyor.


Untitled Document
 
     

Firmamız, 1989 yılında kurulan ve havalandırma işleri yapan Güçlü Klima'nın devamı olarak Dinamik Isıtma Soğutma Klima Havalandırma İnşaat Taahhüt Sanayi Ltd, Şti. 1995
yılında kurulmuştur.

Dinamik, klima - havalandırma, ısıtma - soğutma sistemleri, alçak- yüksek basınçlı buhar sistemleri, yangın söndürme tesistları, temiz ve pissu tesisatları, bina otomasyon sistemleri konularında uzmanlaşmış ve teknolojik gelişmeleri takip ederek yaptığı tesislerde başarı ile uygulamıştır.Kuruluşumuzun elemanları olan mühendis, teknisyen ve işçileri yaklaşık 18 yıl boyunca birçok projede birlikte çalışmış ve tecrübelenmiştir.

Büyük tecrübesi ile Dinamik yurtiçi ve yurt dışında birçok projeyi başarı ile tamamlamıştır.HSBC Bank, Akbank Şubeleri, Cıty Bank Şubeleri, İş Bankası, Koçbank, TEB Şubeleri Migros Mağazaları, Şok Mağazaları, Mc Donalts gibi tanınmış firmalara hizmet verilmektedir. Siemens A.Ş 'nin mekanik tesisat taahüüt ve uygulamaları devam etmekte olup, Koray İnşaat A:Ş ile Yapı Kredi Şubeleri mekanik taahhüt işlerine devam etmekteyiz.

Yurtdışında Rusya Federasyonu' nda tamamlamış olduğumuz işler ile birlikte, Kazakistan da işmerkezi, konut ve otel projelerine ait mekanik taahhüt uygulamalarımız devam etmektedir.

Dinamik bugüne kadar bütün taahhütlerini başarı ile zamanında ve en iyi kalitede bitirmiş olup, hatta bazı projeleri teslim süresinden önce tamamlamıştır.

 

Taahhüt edilen her işte, yüksek kalite ve sorumluluk anlayışıyla çalışan, uluslararası standartlarda en iyi hizmeti veren, rekabet ortamında kalıcı üstünlükler sağlayan, sağlıklı büyüyen, uluslararası tecrübesiyle ve sağladığı güvenle sektörde marka olacak bir düzeye ulaşmaktır.

 
   

Çalışma konularımız; Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, İzılasyon, Sıhhı Tesisat, Yangından Korunma Sistemleri, Proje, Taahhüt

Çalışma alanlarımız; İş merkezleri, Alışveriş merkezleri, Eğlence Merkezleri, Hastaneler, Bankalar, Spor Kompleksleri, Oteller, Restorantlar, Toplu Konutlar, Villalar, Fabrikalar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright©2010 Dinamik.com.tr Tüm Hakları Dinamik Ltd.Şti'ne aittir.